W Krakowie Hotel Wyspiański

Hotel Wyspiański jest cudownie umiejscowiony, jeżeli chcesz dojść z niego do pięknych zabytków w Krakowie w szybko. Niedaleko znajduje się Rynek Główny a także dworzec PKP. Nieco dłużej zajmie dotarcie do Kazimierza, jednak da się tam dostać na piechotę tylko . Ta dzielnica to jedno z najlepszych miejsc na całonocną imprezę. Od frontu Hotel Wyspiański prezentuje się podobnie jak inne zabudowania z ciemnej epoki socjalizmu, ale we wnętrzu został pięknie wyremontowany. Można tam się przekonać, że w pełni zasługuje na trzy gwiazdki.
Polecamy Hotel Wyspiański w KrakowieHotel Wyspiański Posiada cztery kondygnacje oraz ponad 230 pokoi z łazienkami. Wszystkie z nich są najwyższej klasy, posiadają telewizor oraz telefon i wi-fi. W najlepszych pokojach znajdują się także kawa i herbata, oraz czajnik, który pozwala na ich przygotowanie. W hotelu całkowicie zlikwidowano bariery architektoniczne, dlatego swobodnie mogą się po nim poruszać także osoby niepełnosprawne. Hotel jest wyposażony w windy, rampy oraz podjazdy dla wózków inwalidzkich, a pokoje są wystarczająco duże, by dało się w nich sprawnie poruszać się wózkiem. Dostosowano także łazienki.
Co znajduje się w Hotelu Wyspiański? W hotelu, który znajduje się w niemal perfekcyjnym punkcie miasta, można znaleźć także zabawę i niezłe jedzenie. Posiada luksusowe kasyno a także filię banku (ten sam budynek), a w hotelu jest umiejscowiony bar oraz restauracja z potrawami z całego świata (także z Polski). Hotel ma wystarczająco dużo miejsca, by dało się tu organizować także duże imprezy. Zapewniamy miejsce dla 130 osób i ogromny wybór alkoholi z całego świata. Latem może się tu zmieścić jeszcze więcej osób, ponieważ dostępny jest wtedy hotelowy ogródek. Nierzadko spotykają się tutaj również mieszkańcy Krakowa, jak i sami goście hotelowi. W hotelu często mają miejsce konferencje, zdarza się, że o zasięgu międzynarodowym. Sprzyja temu zarówno fantastyczne położenie hotelowego ogródka, jak i kompleksowa obsługa, zapewniana przez hotel. Przy hotelu znajduje się strzeżony parking dla gości. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane. To idealne miejsce także dla osób, które przybywają do Krakowa w celu zwiedzania zabytków..

Dodaj komentarz